Profesjonalna pomoc w trudnych, rodzinnych sprawach

Życie każdego z nas to sinusoida – naprzemiennie następują po sobie okresy, w których wszystko idzie po naszej myśli, kiedy jesteśmy absurdalnie wręcz szczęśliwi, i okresy, kiedy nasz świat wali się nam na głowę. Czasami pojawiają się sytuacje, które sprawiają, że nasza dotychczas bardzo poukładana rzeczywistość zmienia się diametralnie – dzieje się tak na przykład wtedy, gdy naszym doświadczeniem staje się rozwód. Niestety rozpad małżeństwa dotyczy już praktycznie jednej trzeciej z nich. Jeżeli i nas dotyczy ten problem i rozchodzimy się ze współmałżonkiem, dobrze jest zapewnić sobie wówczas fachowe wsparcie, dzięki któremu lepiej przejdziemy przez to trudne doświadczenie i ustalimy satysfakcjonujące nas warunki związane na przykład z podziałem majątku. Rozwody mogą przebiegać może nie w miłej, ale w bardzo cywilizowanej atmosferze – doświadczeni adwokaci mogą to zagwarantować, o ile byli małżonkowie także będą do tego dążyć.

 

Ustalanie wysokości alimentów

 

Alimenty w Częstochowie, ale i rzecz jasna w każdym innym mieście budzą ogromne emocje: wszystko to dlatego, że to właśnie one decydują o jakości życia rozwodzących się osób i ich dzieci. Ich wysokość jest ustalana przez sąd po wzięciu po uwagę indywidualnych możliwości każdej ze stron.

 

Nie tylko sam rozwód

 

Bardzo często problemy związane z zakończonym małżeństwem nie kończą się wraz z podpisaniem dokumentów rozwodowych – bardzo często potrzebne są także porady prawne, które są niezwykle pomocne podczas układania sobie życia na nowo

2 Comments

  1. Coś w tym jest, nie znam przypadków, w których małżonkowie rozwodziliby się z uśmiechem na ustach, nigdy nie jest miło.

  2. Dla mnie te alimenty to jest jakaś kpina, kto to w ogóle wylicza?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*