Szkolenia antykorupcyjne – zostań certyfikowanym pracownikiem

Dzięki zorganizowanym szkoleniom zdobywa się kompetencje, które umożliwiają dalszy rozwój firmowy i osobisty. Kursy dają praktyczne narzędzia rozwiązujące problemy, a także przewidzenie kryzysów i zabezpieczenie przed nimi. Certyfikowani pracownicy mogą przyczyniać się do łączenia etyki z prawem, tworzyć nowe kierunki myślenia i wdrażać czynności, które wysuną przedsiębiorstwo na pozycję liderów. Dlatego właśnie warto zagospodarować czas na uczestnictwo w szkoleniach, zaprosić na nie swoich pracowników i razem otworzyć się na przyszłość działań firmy.

Szkolenia antykorupcyjne – dlaczego warto je zrobić?

Każda osoba, która chce zdobyć podstawową lub zwiększyć posiadaną wiedzę na temat korupcji w kraju i zagranicą, powinna skorzystać ze szkolenia w tym zakresie. Prowadzą je specjaliści, którzy mają doświadczenie zwalczania korupcji – norm, statystyk, narzędzi i dalszej perspektywy rozwijającego się prawa. Szkolenia mogą dotyczyć korupcji i jej przeciwstawiania się w biznesie, systemach gospodarczych, instytucjach, placówkach administracyjnych. Biorąc udział w kursie poznaje się dokładną politykę antykorupcyjną Polski oraz wiarygodne i najnowsze wyniki badań wpływu aktywności korupcyjnych na poszczególne dziedziny: na przykład życia społecznego, polityki, marketingu, medycyny. Szkolenia obejmują ustawy, skalę problemu, analizy programów rządowych i pierwsze symptomy wskazujące na przestępstwa korupcyjne. Są przeprowadzane w ciągu łącznie kilkunastu godzin

Szkolenie Compliance dla dążących do sukcesu

Coraz popularniejszym hasłem wśród firm, zwłaszcza finansowych, jest Compliance. Szkolenia koncentrują się na dostarczaniu wiedzy zapewniającej uczciwą pracę, nawet jeżeli wydaje się to odbiegające od sukcesu i interesu firmy. Osoba pracująca na stanowisku odpowiedzialnym za zgodność pracy z ogólnym, polskim prawem czy też normami przyjętymi w ramach kultury organizacji, trzyma rękę na pulsie, dba o pozytywny wizerunek firmy i w pełni kontroluje oraz nadzoruje finanse. Szkolenia w tym zakresie gwarantują znajomość najnowocześniejszych narzędzi i badań, a także interakcję z gronem ekspertów. Nowe lub pogłębione kompetencje otwierają firmę na możliwości prowadzące do sukcesu.

Skorzystaj ze szkoleń i wyspecjalizuj się – podsumowanie

Szkolenia:

  • przeprowadzane są zawsze przez doświadczonych, zaufanych i sprawdzonych specjalistów.
  • obejmują najnowsze raporty i badania dotyczące tematyki spotkań.
  • systematyzują już posiadaną wiedzę uczestników i rozgałęziają ją.
  • dają praktyczne narzędzia i sposoby myślenia, które optymalizują działania nastawione na sukces – zaplanowane i reformowane.
  • dają szansę na stabilne i dobrze płatne zatrudnienie, jasno określają zapotrzebowania rynkowe i wskazują na dalsze perspektywy rozwoju.
  • są szansą na wymianę myśli i otrzymanie wsparcia ze strony innych uczestników lub eksperta prowadzącego szkolenie.
  • dają możliwość poznawania nowych osób i rozpoczynania licznych współprac.
  • są esencjonalne – skupiają się na tym co konkretne w najkrótszym z możliwych czasie.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*